HTC er ikke mobilprodusenten som er mest i vinden for tiden, men det gir dem samtidig noe ekstra å bevise.
Kan det virkelig være sant?
Derfor blir det ekstra spennende å se hva de har klart å få til med sitt nye flaggskip U12, og svaret det får vi altså 23. mai.
HTC avslører ikke alt i teaser-bildet, men trolig blir den utstyrt med Snapdragon 845, 6GB RAM, 256GB lagringsplass, 5,99″ Quad HD-panel og et 3420mAh batteri.
Fire?!
Det som er veldig spennende er at det jaggu er fire kameraer å skimte på bildet. Ikke at det er noen garanti for at det blir å finne i mobilen, dette er jo pressemateriell, men det er noe slikt HTC må gjøre for å bli relevante igjen; altså å inkludere ett kamera mer enn den råeste kameramobilen på markedet akkurat nå, nemlig Huawei P20 Pro:


